Güzel Adana

Soner Çetin’den Vursavuş’a Tehditvari Cümleler

Güzel Adana
Cevaplar0
Gösterim399
Güzel Adana
Yönetici
Konular7
Cevaplar0
(1 Oy)

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in Çukurova Belediye Meclisi Haziran ayı oturumunda yaptığı konuşma, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Soner Çetin’in isim vermeden tehditvari bir üslupla bir CHP’li meclis üyesinden bahsederek “O arkadaşın bizimle ilgili özel bir problemi var onu biliyorum da nasıl bir sancısı var bilmiyorum. En yakın zamanda sancısını gelip bana anlatsın, tedavisini yapayım.  Sinir bozucu şeyler duyuyorum, kulağıma geliyor. İşi gücü bırakmış, bizimle uğraşıyor. Üstelik de CHP meclis üyesi. Biraz da acımazsızca, vicdansızca bel altı vuruşlarda uzman bir arkadaş o. Bu iş böyle gitmez. Gerekli uyarıları, gerekli yerlere zamanında yaptım, iletildi mi bilmiyorum şeklinde konuşmasında, Mustafa Fidan Vursavuş’a hitap ettiği biliniyor

Tehditvari cümleler bununla da bitmedi. “O arkadaşa söyleyecek sözlerim var. O da haddini aşan şeyler yapıyor. Valla birileri çıkar anlatır ya bilemiyorum nasıl anlatır” sözleri de dikkat çekti!

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi meclis üyesi sayın Mustafa Fidan Vursavuş’un bir kent sevdalısı olduğu biliniyor. Uzun yıllardır çözülemeyen kaldırımların ve parkların işgalinin çözümü konusunda kararlılıkla konunun üzerine gittiği biliniyor.

Soner Çetin’in ve ona itiraz etmeyen Çukurova belediyesi meclis üyelerinin bu konunun nesinden, nasıl rahatsız olduğu merak edilmekte

Profile Photo
Misafir

Üye Ol